OLOMOUC VĚK 35 – 45 LET

Připravili jsme pro vás tradiční rychlé rande určené pro skupinu lidí ve věku 35 – 45 let.

Prosíme o předem provedenou platbu na bankovní účet, nejlépe co nejdříve. Proč? Z důvodu zajištění spravedlivé šance pro všechny účastníky, kteří mají skutečný zájem, žádáme o platbu předem. Tímto krokem zabráníte blokování míst těmi, kteří si místo rezervují, ale neprovedou platbu.

Pamatujte: Kapacita je omezena.

Můžete se stát náhradníkem:
Pokud jsou všechna místa již obsazena, nevadí. Zaregistrujte se jako náhradník a dejte nám vědět v poznámkách při registraci. Zaznamenáme vás jako náhradníka a jakmile se uvolní místo, okamžitě vás budeme kontaktovat.

V ceně je vždy 1 lahodný nápoj dle nabídky podniku – z nealkoholických nápojů se jedná o domácí limonádu nebo kvalitní kávu.

Po uplynutí 24 hodin od akce vám pošleme kontakty na ty účastníky, se kterými máte vzájemnou shodu. Co bude dál, je už jen na vás!

Celý večer bude řídit zkušený moderátor, který vás pohotově provede celým průběhem akce. Po příchodu vás usadí na vaše místo a stručně vám představí pravidla seznamování. Každý z vás bude mít 5 minut na krátký rozhovor s ostatními účastníky takže se nemusíte obávat že by vám došla témata.
Pokud by se vám někdo zvlášť zalíbil a vzájemná sympatie bude patrná, moderátor vám umožní vyměnit si kontakty abyste si mohli domluvit další setkání. Nebojte se, vše probíhá anonymně a diskrétně. Vaše osobní informace zůstanou v tajnosti.

Datum a čas konání
30 června, 2024 15:30:00

Maximální počet mužů
10 mužů

Maximální počet žen
10 žen

Cena pro muže
790,- Kč

Cena pro ženy
490,- Kč

Místo konání
CrossCafe Riegrova

Riegrova 382/24, 77900 Olomouc

Registrace pro muže

Registrační formulář pro muže

Registrace pro ženy

Registrační formulář pro ženy