Obchodní podmínky

Registrace a platba:

Registrace na naší platformě je nezbytná pro využívání našich služeb. Platební brána umožňuje zabezpečenou platbu za naše služby přímo na našich webových stránkách. Provedená platba je potvrzena okamžitě a slouží jako důkaz o vaší rezervaci na našich akcích. V případě odmítnutí platby platební bránou nebo bankou nebudou vaše rezervace potvrzeny a bude vás kontaktován náš tým pro další řešení.

Storno podmínky: zrušení účasti zákazníkem:

Kterýkoliv klient má právo kdykoliv zrušit svoji účast na seznamovací akci. Zrušení rezervace je možné pouze prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

Klient má právo na vrácení účastnického poplatku v plné výši, pokud svou účast zruší nejpozději 8 kalendářních dnů před termínem seznamovací akce, na kterou se přihlásil. V tomto případě bude účastníkovi vrácen účastnický poplatek do 14 dnů převodem na účet.

Jestliže účastník zruší svoji účast méně než 8 kalendářních dnů před konáním seznamovací akce, ale nejpozději 4 dny před konáním akce, nemá již nárok na vrácení účastnického poplatku. Zrušením rezervace alespoň 4 dny před akcí však vzniká zákazníkovi kredit v nominální hodnotě zaplaceného poplatku, který je možné využít na jinou speed dating akci v jiném termínu, nejpozději však do 2 měsíců od zrušení původního termínu.

Při zrušení účasti z jakéhokoliv důvodu, tedy i nemoci, méně než 4 dny před konáním akce nebo nezúčastnění se seznamovacího večera, propadá zaplacený poplatek organizátorovi akce. V tomto případě také propadá garance, uživatelská sleva, dárkový nebo slevový poukaz.

Storno podmínky: zrušení akce organizátorem:

V případě, že se nepodaří plně naplnit kapacitu konkrétního setkání, nebo v případě, že dojde k nedodržení smluvních podmínek ze strany pronajímatele prostoru nebo v jiných výjimečných případech, si organizátor vyhrazuje právo zrušit plánovanou seznamkovou akci.

V těchto případech budou klienti automaticky přesunuti na další nabízený speed dating termín. V případě, že jim tento náhradní termín nevyhovuje, mají možnost zrušit rezervaci přímo ze svého účtu na našich webových stránkách. Pro vrácení poplatku je třeba náhradní speed dating termín zrušit alespoň 8 dní předem.

Poplatek nebo záloha se vrací v nominální hodnotě, v které byl připsán na účet. Zákazník, který využil záruku nebo uložený kredit a tedy nepřipsal žádnou platbu na danou akci, nemá nárok na vrácení peněz za zrušenou akci. Slevy nebo poukázky nelze směnit za peněžní hodnotu.